Cariere

Cariere

Succesul unei companii tine de capacitatea atragerii celor mai performanti angajati, tocmai de aceea acordam o atentie deosebita procesului de recrutare.

Alaturandu-va echipei noastre, veti beneficia de:

  • posibilitatea de a face parte dintr-o companie cu experienta pe piata
  • posibilitatea de a face parte dintr-o echipa de profesionisti
  • oportunitati de dezvoltare profesionala pe termen lung
  • calificare si perfectionare continua la locul de munca alaturi de cei mai buni specialisti ai nostri
  • un mediu de lucru la standarde europene
  • pachet competitiv de compensatii si beneficii
  • siguranta locului de munca

La Agasi, va asteapta noi provocari si oportunitati in dezvoltarea carierei profesionale. Alaturati-va colectivului nostru si incepeti-va cariera intr-una dintre cele mai dinamice companii de profil.

Primim CV-uri pentru orice alta pozitie din cadrul companiei noastre, nu doar pentru cele vacante. Toate CV-urile le vom aduna in baza noastra de date si va vom contacta cand avem un post vacant. Asteptam CV-urile voastre la adresa:valentina.balan@agasi.ro.

POZITII VACANTE:

Ne marim echipa din Timisoara! Cautam colegi cu urmatoarele calificari:

Asistent Manager

Cerinte:

  • Experienta in incheierea, urmarirea contractelor, lucrarilor, situatiilor de lucrari, in domeniul instalatiilorsi/sau domeniu conex; experienta in gestionarea documentelor/documentatiilor si realizarea de analize comparative ;

  • Abilitati de comunicare si negociere;

  • Bune abilitati de comunicare in limba engleza ; cunoasterea altor limbi straine constituie un avantaj ;

  • Cunostinte de utilizare Word, Excel, Outlook, Microsoft Project - constituie un avantaj.

  • Rezistenta la stress, disponibilitate la program prelungit (dupa caz)

  • studii tehnice de specialitate -constituie un avantaj

Responsabilitati:

– Asistenta in coordonare si controlul lucrarilor contractate;

  • Elaborare si urmarire incadrare in graficul de lucrari;

  • Intocmire documentatii receptie lucrari si carte tehnica(inclusiv as-built);

  • Elaborare, transmitere si urmarire situatii/liste de lucrari;

  • Analize-situatii pe bugete lucrari;

  • Intocmire rapoarte si minute de sedinte;

  • Managementul rezolvarii deficientelor/reclamatiilor;

Instalatori si finisori-montatori - Timisoara

Cautam colegi instalatori pentru echipele noastre, cu sau fara experienta :instalatori instalatii de - - -incendiu spinklere si hidranti;
- instalatori ventilatie / HVAC;
- instalatori instalatii termice.

De asemenea, dorim sa angajam:

- finisor – montator de gipscarton / zugrav cu experienta 2-3 ani;
- finisor – montator de gresie / faianta / piatra cu experienta 2-3 ani;
- manipulanti marfuri.

Sarcini si responsabilitati:

- Executa lucrari de instalatii sanitare HVAC, incendiu;
- Realizeaza reparatii, modificari la lucrarile existente conform documentatiei tehnice;
- Disponibilitate pentru lucrul pe santier si deplasari in tara;

Se ofera salariu atractiv in functie de experienta si calificare, seriozitate, conditii bune de lucru in cadrul unui colectiv dinamic, profesionist.

Beneficii:

- echipa dinamica si tanara,

- pachet salarial motivant.

Persoanele interesate vor trimite CV-urile (mentionand codul postului vizat) la sediul AGASI S.R.L. din Timisoara, str. Venus nr. 1, la numarul de fax 0256.495.394 sau pe adresa de email “agasi@agasi.ro” .