Echipa

Echipa

Secretul succesului nostru consta in calitatea echipei formate. Dispunem de o echipa de profesionisti care  creeaza rezultate prin educatia, increderea, profesionalismului si valorile fiecaruia.

Suntem aici pentru a servi celor mai exigente nevoi ale clientilor nostri. Investim continuu in dezvoltarea profesionala a angajatilor nostri in vederea integrarii la cel mai bun nivel de performanta si crearea unui spirit unic in cadrul companiei.

Echipa Agasi Timisoara:

Director General: Mircea Balan


Tel: 0040 256 495 395 #103
E-mail:mircea.balan@agasi.ro

Departamentul Vanzari - Marketing

Director Vanzari-Marketing: Adrian Smadu

Tel:0040 256 495 395 #104
E-mail:adrian.smadu@agasi.ro

Sef Serviciu Marketing: Florin Lehaci

Tel:0040 256 495 395 #107
E-mail:florin.lehaci@agasi.ro

Departamentul Administrativ

Director Administrativ: Marius Birlan

Tel:0040 256 495 395 #102
E-mail:marius.birlan@agasi.ro


Manager Achizitii: Marcel Raducanu
 

 Tel:0040 256 495 395 #113
 E-mail:marcel.raducanu@agasi.ro
 

Departamentul Proiectare

Manager Proiectare:Catalin Jescu

Tel:0040 256 495 395 #116
E-mail:catalin.jescu@agasi.ro
 

Departamentul Calitate

Auditor Intern: Adrian Ciulea

Tel:0040 256 495 395 #122
E-mail:adrian.ciulea@agasi.ro
 

Departamentul Financiar

Director Financiar: Simona Lupu

Tel:0040 256 495 395 #106
E-mail:simona.lupu@agasi.ro

Resurse Umane: Valentina Balan


Tel:0040 256 495 395 #106
E-mail:valentina.balan@agasi.ro


Departamentul Productie

Manager Productie: Mihai S. Neagoe

Tel:0040 256 495 395 #120
E-mail:mihai.neagoe@agasi.ro

Departamentul Automatizari si BMS

Manager Automatizari si BMS: Ovidiu Oros

Tel:0040 256 495 395 #124
E-mail:ovidiu.oros@agasi.ro